Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Toyota Lubin

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Toyota LubinO firmie

  • Przemysłowa 1E, Lubin
    Lubin, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 1E

Lubin

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych – sprzedaż samochodów B2B

  • pozyskiwanie nowych Klientów B2B

  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z istniejącymi Klientami

  • realizacja określonych planów zadaniowych i sprzedażowych

  • przestrzeganie najwyższych wysokich standardów obsługi Klienta

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących aktywności CRM

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • znajomość rynku z punktu widzenia potrzeb Klienta biznesowego.

  • silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta oraz podejmowania szybkich, trafnych decyzji

  • nienaganna prezencja i kultura osobista

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia w pracy m.in. samochód służbowy

Dziesięciokrotny Dealer Roku, salon Toyota Dobrygowski w LUBINIE, poszukuje pełnych pasji Kandydatów, którzy dołączą do pracy w najbardziej energicznym miejscu na rynku lubińskim! Zapewnimy Ci wszystkie narzędzia i szkolenia niezbędne do tego, abyś odniósł sukces. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za pozytywne i serdeczne relacje z Klientami biznesowymi, którzy stoją w obliczu zakupu samochodów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.