Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży flotowej / samochodów dostawczych

Grupa Mirai - sprzedaż samochodów O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • pełna obsługa prowadzonej sprzedaży - ofertowanie, wykonywanie kalkulacji, negocjowanie umów oraz analiza potrzeb klientów

  • obsługa klientów w oparciu o najwyższe standardy Grupy Mirai

  • korzystanie z CRM w celu budowy długoterminowych relacji z klientami

  • pełne doradztwo dla klienta

  • budowanie pozytywnego wizerunku marek Grupy Mirai

  • otwartość na nowe zadania i doświadczenia

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe w branży motoryzacyjnej

  • prawo jazdy kat.B

  • prowadzenie spotkań i negocjacji z klientami

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • umiejętność pozyskiwania Klientów i budowania relacji z klientami

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • obsługa pakietu Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • telefon komórkowy i komputer

  • samochód do użytku służbowego

  • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia

  • możliwość realizacji swoich ambicji oraz rozwoju w Grupie Mirai