Doradca ds. Sprzedaży Flotowej - samochody osobowe i dostawcze

TOYOTA RadośćO firmie

TOYOTA Radość

Patriotów 271

Warszawa

Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland
Poszukuje do swoich oddziałów, osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej
- samochody osobowe i dostawcze

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów flotowych
  • Kompleksowa obsługa klienta – ofertowanie, dobór specyfikacji, negocjacje cenowe, podpisywanie umów, wydawanie samochodów
  • Sprzedaż samochodów, akcesoriów samochodowych oraz usług finansowych
  • Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z zasadami importera
  • Analiza rynku i aktywności konkurencji
  • Realizacja procesu finansowania i wydawania pojazdów
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki, udział w imprezach branżowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności samodzielnego prowadzenia procesu sprzedaży
  • Zdolności do prowadzenia negocjacji z kluczowymi klientami
  • Dobra organizacja w zarządzaniu priorytetami
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i orientacja na wynik
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest RADOŚĆ Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą przy Ul. Patriotów 271, 04-767 Warszawa. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.toyota-radosc.pl/ w zakładce „Informacje prawne” lub na https://www.toyota-radosc.pl/legal/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy