Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

"J.P.J. Auto" Sp. z o.o.

  • Wrocławska 65C, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Wrocławska 65C

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów posiadających samochody firmowe.

  • Nawiązywanie długofalowych kontaktów z klientami.

  • Realizowanie wyznaczonych zadań i celów sprzedaży (po okresie wdrożeniowym).

  • Współpraca z osobami z działu floty/samochodów dostawczych.

  • Cykliczne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Aktywne poszukiwane nowych klientów flotowych .

  • Obsługa istniejącej sprzedaży i podnoszenie jej wyników .

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami .

  • Prowadzenie negocjacji handlowych .

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów .

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów dostawczych/ flotowych min 2 lata .

  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych.

  • Obsługa komputera ; sprawne poruszanie się po najważniejszych aplikacjach biurowych ; znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi programów komputerowych , które usprawniają codzienną pracę .

  • Komunikatywność i odpowiedzialność .

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole .

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych .

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych.

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w pracę .

  • Wysoka kultura osobista .

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej stacji dealerskiej .

  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy.

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy : laptop , telefon

  • Program Family .

  • Profesjonalne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

  • Dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej .

  • Świetną atmosferę w miejscu pracy.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych .

O nas

Autoryzowana Stacja Dilerska Toyoty - Dealer Roku 2019 / 2020

Sprzedaż aut nowych : osobowych i dostawczych.

Serwis mechaniczny.

Sprzedaż aut używanych.

Likwidacja szkód komunikacyjnych. Blacharnia - Lakiernia.