Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C lub D2D

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, iPad) oraz materiały reklamowe

  • Auto służbowe po zrealizowaniu planu sprzedażowego w pierwszym miesiącu pracy

  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Kompleksowe szkolenia produktowe

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy