Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

PV TechnikO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła)

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, laptop) oraz materiały reklamowe

  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 70% spotkań w kalendarzu

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne