Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży

  • Goleniów, Szczecin, Radziszewo (pow. gryfiński), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OFERTA PRACY
    Volkswagen Samochody Użytkowe

    Volkswagen Samochody Użytkowe od lat należy do grona producentów najwyższej jakości samochodów na świecie. Wytrzymałość, jakość, wielozadaniowość, a także dostępność bardzo wielu wersji i wariantów to cechy charakterystyczne marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

    W związku z dynamicznym rozwojem działalności Benepol Sp. z o.o. autoryzowany dealer marki Volkswagen Samochody Użytkowe poszukuje osoby na stanowisko:

    DORADCA DS. SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Szczecin, Radziszewo

    Opis stanowiska

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych),
    • sprzedaż samochodów oraz produktów finansowych (leasing, kredyt, wynajem),
    • doradztwo w zakresie dostępnych modeli oraz zabudów specjalistycznych,
    • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta,
    • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji,
    • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych
      i nowych klientów,
    • reprezentowanie firmy na targach branżowych oraz eventach.

    Wymagania

    • doświadczenie w sprzedaży aktywnej/akwizycji
    • doświadczenie w telemarketingu – mile widziane,
    • umiejętność organizowania sobie pracy,
    • energia i pozytywne nastawienie,
    • zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
    • wytrwałość,
    • doświadczenie w motoryzacji – mile widziane,
    • zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
    • samodzielność,
    • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
    • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu
    • kontaktów z klientami oraz członkami zespołu,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • czynne prawo jazdy kat. C – mile widziane,
    • wykształcenie minimum średnie.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
    • indywidualny plan wdrożenia na stanowisko sprzedawcy,
    • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom wewnętrznym oraz organizowanym przez centralę Volkswagen Samochody Użytkowe,
    • możliwość uzyskania certyfikatu sprzedawcy dedykowanego marce Volkswagen Samochody Użytkowe,
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
      w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjny system wynagradzania,
    • benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.

    Miejsce pracy: Radziszewo

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    w tytule wpisując Rekrutacja Benepol - Radziszewo

    Prosimy o zamieszczenie w liście klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.