Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży i obsługi klienta w sektorze JST

ŚCIEKI POLSKIE Sp. z o.o.

umowa o pracę
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • odbywanie spotkań sprzedażowych stacjonarnie oraz online z nowymi Klientami z sektora Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz zakładów komunalnych

  • kontynuacja współpracy z dotychczasowymi Klientami firmy

  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami

  • bieżące badanie potrzeb Klienta pod kątem usług i rozwiązań świadczonych przez firmę

  • przygotowywanie ofert opartych na potrzebach Klienta określonych podczas spotkań

  • dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe (sprzedaż relacyjna) – preferowane w sektorze JST, branży edukacyjnej lub komunalnej

  • samodzielność i dobra organizacji pracy

  • umiejętność badania potrzeb klienta

  • kreatywne i analityczne myślenie

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • biegła obsługa komputera, mile widziana znajomość pracy z wykorzystaniem systemu CRM

  • wysokie umiejętności prowadzenia spotkań i prezentacji biznesowych

  • prawo jazdy kat. B - wysoka mobilność

Mile widziane

  • poparta doświadczeniem znajomość zasad funkcjonowania i zwyczajów przedstawicieli JST oraz zakładów i przedsiębiorstw komunalnych

  • zainteresowanie tematyką branży wod-kan, ochrony środowiska, ekologii

To oferujemy

  • umowa o pracę lub własna działalność

  • narzędzia pracy: samochód (lub zwrot kosztów w przypadku używania własnego pojazdu do celów służbowych), komputer, telefon, system CRM

  • szkolenia rozwojowe niezbędne na stanowisku pracy

  • rozwój doświadczenia oraz kompetencji sprzedażowych na rynku JST oraz w branży komunalnej

  • wysoki stopień samodzielności

  • gotowe materiały prezentacyjne, wsparcie sprzedażowe, marketingowe oraz informatyczne

  • wynagrodzenie w postaci podstawy oraz motywacyjnego systemu premiowego uzależnionego od osiąganych wyników

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Doradcy ds. sprzedaży i obsługi klienta w sektorze JST na terenie całej Polski. Głównym zadaniem osoby pełniącej tę funkcję będzie odbywanie spotkań sprzedażowych stacjonarnych oraz online z nowymi Klientami z sektora Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz zakładów komunalnych. Kluczowym celem jaki stawiamy przed kandydatami jest pozyskanie nowych Klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki wśród samorządów. Oferujemy pracę w systemie hybrydowym - cztery dni w terenie + jeden dzień pracy biurowej (zdalnie).

Firma Ścieki Polskie Sp. z o.o. zajmuje się szeroko pojętą cyfryzacją obiegu nieczystości płynnych. Tworzy rozwiązania, które pozwolą na unormowanie sytuacji ściekowej w Polsce i Europie. Naszym głównym celem jest wykorzystanie nowych technologii dla poprawy środowiska, w którym żyjemy.

Jeżeli szukasz wyzwań i ciekawych projektów a dodatkowo zależy ci na ochronie środowiska naturalnego, daj znać – chętnie poznamy Cię lepiej.

Przewiń do profilu firmy