Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

PAYEYE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Zwycięska 43, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PAYEYE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zwycięska 43

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, zdalna sprzedaż usług PayEye

  • Praca na leadach sprzedażowych dostarczanych z działu sprzedaży

  • Zapewnienie najwyższej jakości, kompleksowej obsługi Klienta poprzez prowadzenie spotkań online oraz kontakt telefoniczny i mailowy

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Wsparcie działań marketingowych

  • Prowadzenie serwisu Help Desk dla Akceptantów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, samodzielność

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży e-commerce

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju w młodej, dynamicznej i skoncentrowanej na celach organizacji, wdrażającej autorskie rozwiązania z wykorzystaniem biometrii w systemach płatności

  • Udział w ciekawym projekcie e-commerce

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Karta Multisport®

  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w przyjemnej lokalizacji we Wrocławiu

  • Parking samochodowy i rowerowy

  • Owocowe wtorki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla pracowników

PayEye to polski fintech, który wprowadza najbezpieczniejszy, a zarazem najwygodniejszy system płatności, oparty o technologię biometryczną wykorzystującą tęczówkę oka. To kolejny etap rozwoju płatności biometrycznych, które zastąpią dotychczasowe formy uwierzytelniania użytkowników. Jako pierwsi na świecie wprowadzamy takie rozwiązanie komercyjnie, zmieniając tym samym podejście Klientów do finansów osobistych. Dzięki PayEye wystarczy jedno spojrzenie.

Przewiń do profilu firmy