Oferta pracy
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży i Rozwoju – Ekspert OZE

STILO ENERGY S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła – sprzedażowa i posprzedażowa obsługa Klienta,

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży na powierzonym terenie,

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorców,

  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring rynku,

  • Budowanie i rozwój długotrwałych relacji z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Doradcy Technicznego/Przedstawiciela Handlowego poparte sukcesami w realizacji celów,

  • Umiejętności wyszukiwania potencjalnych klientów oraz prowadzenie prezentacji, negocjacji i skutecznych rozmów sprzedażowych,

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań,

  • Znajomość najwyższych standardów obsługi klienta,

  • Zaangażowanie, wysoka orientacja na wyniki,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Zainteresowanie tematyką energetyki, w szczególności OZE,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Czynne prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w branży energetycznej lub innej technicznej,

  • Doświadczenie lub wiedza zdobyta w obszarach instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Sprzedaż wyjątkowego produktu, wpływającego na rynek OZE,

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy oraz inne, niezbędne akcesoria),

  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Pakiet Medyczny, karta Multisport,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych inicjatyw i projektów – polityka otwartych drzwi,

  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje