Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży i Rozwoju

STILO ENERGY S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i micro przedsiębiorców.

  • Współdziałanie w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych i sprzedażowych w stosunku do swoich Klientów.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Znajomość najwyższych standardów obsługi klienta.

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji.

  • Wysoka orientacji na wyniki.

  • Min. 2-letnie doświadczenie w Dziale Sprzedaży.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie lub wiedza zdobyta w obszarach instalacji fotowoltaicznych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.

  • Szerokie możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole.

  • Sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE.

STILO ENERGY S.A.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Praca w Stilo Energy to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku czystej energii.

Przewiń do profilu firmy