Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży Klienta Biznesowego

Strefa Energii

5 00015 000 brutto / mies.
  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,

  • kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych dla klientów biznesowych,

  • nawiązywanie oraz dbanie o długofalowe relacje z klientami,

  • wsparcie klientów w wyborze rozwiązań w ramach optymalizacji kosztów energii, energooszczędności oraz energo-mobilności,

  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,

  • raportowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność w zarządzaniu czasem i organizacja pracy,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • wysoka kultura pracy z klientem biznesowym,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • pełne i kompleksowe szkolenie wdrożeniowe, które w pełni przygotowuje do pracy z klientami,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa, premia uznaniowa + prowizja sprzedażowa,

  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon),

  • wewnętrzne programy rozwoju w tym szkolenia i klub książki,

  • pełne wsparcie w codziennej pracy,

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • I etap : rekrutacja zdalna

  • II etap spotkanie z przełożonymi

Cześć, jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki w Polsce. Nasza wiedza i ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala Nam dostarczać wygodę i bezpieczeństwo poprzez modernizację domów oraz rozwijać energetycznie europejskie firmy.

Oferujemy kompleksowe usługi opierające się na rzetelnym projektowaniu i wykonywaniu instalacji między innymi systemów grzewczych. Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, podpięcie czy serwisowanie. Jednak przede wszystkim dbamy o to, by zapewnić naszym klientom komfort i spokój podczas codziennego użytkowania wybranych rozwiązań.

Jesteśmy nastawieni na człowieka, dlatego ponad 90% klientów poleciłoby Nas dalej. To napędza Nas do dalszego rozwoju, który wspieramy w naszej organizacji. U ludzi cenimy sobie uczciwość, odpowiedzialność i koleżeństwo.

W naszym otoczeniu chcemy ludzi, którzy nie tylko dzielą się swoimi pomysłami i doświadczeniem, ale mówią wprost o swoich potrzebach. Budujemy szczery i otwarty zespół, głodny nowych wyzwań.

Jeśli Twojej wartości są podobne, zapraszamy do współpracy !

Przewiń do profilu firmy