Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży Klienta Biznesowego

Strefa Energii

5 00015 000 brutto / mies.
  • Kęty, Gorlice, Dąbrowa Tarnowska, Chełmek, Brzeszcze, Brzesko, Bochnia, Andrychów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Kraków, Libiąż, Limanowa, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,

  • kompleksowe prowadzenie procesów sprzedażowych dla klientów biznesowych,

  • nawiązywanie oraz dbanie o długofalowe relacje z klientami,

  • wsparcie klientów w wyborze rozwiązań w ramach optymalizacji kosztów energii, energooszczędności oraz energo-mobilności,

  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,

  • raportowanie działań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność w zarządzaniu czasem i organizacja pracy,

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • wysoka kultura pracy z klientem biznesowym,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • pełne i kompleksowe szkolenie wdrożeniowe, które w pełni przygotowuje do pracy z klientami,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa, premia uznaniowa + prowizja sprzedażowa,

  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon),

  • wewnętrzne programy rozwoju w tym szkolenia i klub książki,

  • pełne wsparcie w codziennej pracy,

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • I etap : rekrutacja zdalna

  • II etap spotkanie z przełożonymi

Jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki odnawialnej w Polsce.

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, podpięcie czy serwisowanie.

Przewiń do profilu firmy