Doradca ds. Sprzedaży Korporacyjnej

  • Poznań, wielkopolskie
  • Ostrowska 330, 61-312 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

    DORADCA DS. SPRZEDAŻY KORPORACYJNEJ
    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów instytucjonalnych;
    • Realizacja celów jakościowych i ilościowych;
    • Pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki;

    SZUKAMY KANDYDATKI / KANDYDATA, KTÓRY CECHUJE SIĘ:

    • Wykształceniem wyższym;
    • Wysoką skutecznością w zakresie pozyskiwania nowych klientów;
    • Doświadczeniem w sprzedaży (w szczególności w kanale B2B);
    • Orientacją na wynik;
    • Nastawieniem na potrzeby Klienta;
    • Wysoką kulturą osobistą jak i motywacją do pracy;
    • Chęcią zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
    • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
    • Znajomością języka angielskiego;
    • Prawem jazdy kat. B;

    WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

    • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
    • Szkolenia wewnętrzne firmowe jak i z ramienia importera;
    • Stabilne warunki zatrudnienia, transparentny system motywacyjny;
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy marki BMW.
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu (61-312) ul. Ostrowska 330. Ponadto informujemy, że:
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. sp.k. w celach związanych z zawarciem umowy o pracę na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży korporacyjnej na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b RODO.
    • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów
    • Podanie dodatkowych danych osobowych nie wskazanych w art. 22 ¹ Kodeksu Pracy jest dobrowolne.
    • Czynność wysłania aplikacji na powyższe ogłoszenie traktowana jest jako akt wyrażenia zgody art. 4.pkt.11 RODO
    • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 2 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:
    Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o, sp.k. w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej Dealer BMW Olszowiec Sp. z o.o. so.k. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.