Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży Leasingu

BPS Leasing S.AO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BPS Leasing S.A. jest Spółką w Grupie BPS.  Świadczymy kompleksowe usługi leasingu środków trwałych dla przedsiębiorców posiadających plany inwestycyjne w zakresie rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych usług oraz doradztwa w zakresie leasingu środków trwałych dla  klientów Grupy BPS, w celu wsparcia ich rozwoju, utrzymując długoterminowe, oparte na partnerstwie relacje biznesowe z Klientami. Więcej informacji o BPS Leasing znajdziesz na stronie http://www.bpsleasing.pl

Doradców ds.Sprzedaży Leasingu
Miejsce pracy: Mazowieckie, Łódzkie, Pomorskie

Główne zadania:

  • realizacja celów sprzedażowych oraz rozwijanie sprzedaży na podległym obszarze
  • przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji leasingowej,
  • budowanie trwałych relacji z Klientami oraz z partnerami Spółki
  • budowanie trwałych relacji z Dostawcami środków transportu oraz maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży finansowej - leasing)
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • znajomość branży motoryzacyjnej oraz rynku maszyn i urządzeń
  • wysokie poczucie odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • dobra samoorganizacja pracy
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie
  • silna motywacja w realizacji wytyczonych celów
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej (zależnej od wyników sprzedaży)
  • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy opiekę medyczną
  • możliwość nawiązania współpracy/zatrudnienia w formie B2B
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy link aplikacyjny:

Prosimy o dopisanie odpowiedniej klauzuli:

a) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzania danych osobowych w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Leasing S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.",

lub

b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jedynie w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BPS Leasing S.A. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy