Millennium Leasing Sp. z o. o.

Doradca ds. Sprzedaży Leasingu w Oddziale Korporacyjnym (z programem wdrożeniowym)

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 02 cze 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zainwestuj w swój rozwój zawodowy, prześlij do Nas swoje CV już dziś i zostań DORADCĄ LEASINGOWYM w MILLENNIUM LEASING.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej akwizycji klientów i wiesz, że w tym obszarze chcesz się rozwijać

  • Lubisz i potrafisz współpracować z klientem b2b lub z klientem indywidualnym

  • Zależy Ci na pracy w sprzedaży w instytucji finansowej

  • Motywuje Cię osiąganie sukcesów i wyników

  • Jesteś skuteczny w realizacji celów

  • Potrafisz aktywnie słuchać i dobierać argumenty w rozmowach

  • Szybko się uczysz

To oferujemy

  • Przygotujemy Cię do pracy na stanowisku korporacyjnego doradcy leasingowego - staniesz się cenionym na rynku ekspertem

  • Nauczymy Cię jak pracować z klientem korporacyjnym

  • Zapewniamy 3 miesięczny okres wdrożeniowy, podczas którego wyposażymy w niezbędną wiedzę i będziemy na bieżąco przekazywać informację zwrotną o postępach

  • Wyposażymy Cię w narzędzia pracy: telefon, laptop

  • Otrzymasz wsparcie zespołu oraz szefa

  • Zatrudnienie: na umowę o pracę lub w oparciu o własną działalność

  • Po okresie wdrożenia będziesz mógł wpływać na wysokość własnych zarobków w ramach systemu premiowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu.