Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości dewelopera

IPPON GROUP sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych

  • utrzymywanie relacji z klientami

  • zarządzanie procesem sprzedaży ofert

  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta

  • prezentacja nieruchomości

  • udział w targach mieszkaniowych, eventach, „dniach otwartych”

  • zawieranie umów rezerwacyjnych, deweloperskich, sprzedaży

  • monitorowanie rynku oraz aktywna współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży nieruchomości – warunek konieczny

  • umiejętność czytania Ksiąg Wieczystych i dokumentacji projektowych

  • dobra znajomość programu Excel

  • wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja

  • znajomość języka angielskiego na poziomie niezbędnym do pełnej obsługi procesu sprzedaży mieszkań

  • umiejętności negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji

  • współpracę B2B

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • wsparcie na każdym etapie pracy

  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, telefon)

O nas

Ippon Group Sp. z o.o. działa na rynku od 2014 roku. Realizuje inwestycje mieszkaniowe w segmencie premium oraz zajmuje się budową i wynajmem powierzchni handlowo-usługowych. Firma tworzy unikalne projekty inwestycyjne koncentrując się na atrakcyjności lokalizacji, wysokiej jakości wykonania oraz najnowszych trendach mieszkaniowych. Konsekwentnie realizuje założoną strategię lidera w branży. Współpracuje tylko z najlepszymi architektami, projektantami oraz wykonawcami budowlanymi. Aktywnie angażuje się w działania prospołeczne sprawując funkcję ambasadora fundacji „ Przyszłość dla dzieci” oraz wspierając akcje charytatywne.