Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży – nieruchomości deweloperskich

SUN & SNOW REAL ESTATE sp. z o.o.

  • Górna 19, Szklarska Poręba
    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Górna 19

Szklarska Poręba

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów telefoniczna i mailowa – praca w biurze sprzedaży zlokalizowanym w Szklarskiej Porębie.

  • prezentacji inwestycji Sun & Snow zlokalizowanych w Szklarskiej Porębie

  • aktywne pozyskiwanie nowych inwestycji do sprzedaży

  • odpowiadanie na maile, telefony i zapytania Klientów

  • oferowanie nowych produktów inwestycyjnych Klientom będącym w bazie firmy

  • profesjonalne doradztwo i przygotowywanie personalnie dopasowanej oferty dla Klientów

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości oraz z potencjalnymi Klientami,

  • współpraca z deweloperami zewnętrznymi i partnerami firmy

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych działu,

  • raportowanie z bieżących działań,

  • monitoring konkurencji

  • współpraca z biurami sprzedaży i wynajmu z Polski i Niemiec

  • podpisywanie umów cywilnoprawnych i notarialnych (po otrzymaniu pełnomocnictwa)

Nasze wymagania

  • wysokich umiejętności sprzedażowych i budowania długotrwałych relacji z Klientami i Deweloperami

  • minimum 2 letniego doświadczenia doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów finansowych lub/i nieruchomości

  • znajomość rynku finansowego i/lub nieruchomości

  • umiejętność odpowiedniego reagowania na zaistniałe sytuacje (również stresowe)

  • pozytywne nastawienie - duża doza optymizmu i poczucie humoru

  • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie

  • znajomość polskich destynacji turystycznych mile widziane

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • znajomość systemu CRM będzie mile widziana

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę lub umowa B2B)

  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy atrakcyjny system premiowy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwości dalszego rozwoju

  • możliwość poznawania nowych miejsc w Polsce

  • świetną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

Sun & Snow istnieje na rynku od 14 lat, jesteśmy największą w Polsce firmą oferującą wynajem oraz sprzedaż apartamentów inwestycyjnych w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych i największych miastach w kraju.

Posiadamy 24 biur lokalnych, zarządzamy portfelem ok. 2000 apartamentów na terenie całego kraju, oferujemy także kilkaset apartamentów do sprzedaży w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Posiadamy do sprzedaży zarówno własne inwestycje deweloperskie jaki i zewnętrzne. Wybieramy tylko najlepsze lokalizacje i najciekawsze oferty.