Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości na Rynku Pierwotnym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Nasze inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsza Jakość Quality International 2015, Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013. Zostaliśmy także uhonorowani Godłem Developer Roku 2012 i 2014.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym - warunek konieczny,
    • udokumentowane sukcesy sprzedażowe w ww. obszarze;
    • wykształcenie średnie/wyższe,
    • silna orientacja na cele,
    • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne,
    • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta,
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
    • dyspozycyjność, zaangażowanie,
    • wysoka kultura osobista,
    • język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • prawo jazdy kat. B,
    • obsługa CRM,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

    Opis stanowiska:

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości do biura sprzedaży inwestycji w Warszawie.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie ofert mieszkań z rynku deweloperskiego oraz prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom w nowo realizowanych inwestycjach,
    • aktywny kontakt z klientem, przeprowadzanie negocjacji cenowych oraz doradztwo w zakresie zakupu,
    • budowanie świadomości dotyczącej firmy wśród klientów i partnerów,
    • monitorowanie rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w firmie i branży.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
    • miłą atmosferę w ambitnym zespole
    • elastyczny model współpracy,
    • jasny system wynagrodzeń,
    • rozwój kwalifikacji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.