Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości na Rynku Pierwotnym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Nasze inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsza Jakość Quality International 2015, Rzetelna Firma oraz prestiżową nagrodą Jakość Roku 2013. Zostaliśmy także uhonorowani Godłem Developer Roku 2012 i 2014.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym - warunek konieczny,
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe w ww. obszarze;
  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • silna orientacja na cele,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne,
  • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa CRM,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości do biura sprzedaży inwestycji w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert mieszkań z rynku deweloperskiego oraz prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom w nowo realizowanych inwestycjach,
  • aktywny kontakt z klientem, przeprowadzanie negocjacji cenowych oraz doradztwo w zakresie zakupu,
  • budowanie świadomości dotyczącej firmy wśród klientów i partnerów,
  • monitorowanie rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w firmie i branży.

Oferujemy:

  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • elastyczny model współpracy,
  • jasny system wynagrodzeń,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.