Moderna Holding Sp. z o.o.

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości Premium

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami rynku premium w Trójmieście

  • nawiązywanie kontaktu z klientami, budowa bazy danych klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych, marketing ofert

  • współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji

  • utrzymywanie kontaktu z klientami po sfinalizowanych transakcjach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w sektorze Premium- warunek konieczny

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w obsłudze Klienta

  • umiejętność zarządzania swoją pracą pod presją czasu

  • nienaganna prezencja, uśmiech oraz wysoka kultura osobista, dyskrecja

  • poprawna polszczyzna, brak wad wymowy

  • umiejętność współpracy, orientacja na cel, samodzielność i skuteczność w działaniu

  • orientacja na osiąganie celów

  • wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne premie

  • atrakcyjne biuro oraz niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę

  • pracę w zgranym, pozytywnie nastawionym zespole

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje