Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

GREEN HOUSE DEVELOPMENT S.A.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

GREEN HOUSE DEVELOPMENT S.A.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ofert mieszkań z rynku deweloperskiego oraz prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom w nowo realizowanych inwestycjach,

  • Aktywny kontakt z klientem, przeprowadzanie negocjacji cenowych oraz doradztwo w zakresie zakupu,

  • Budowanie świadomości dotyczącej firmy wśród klientów i partnerów,

  • Monitorowanie rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w firmie i branży.

Nasze wymagania

  • Gotowość do stałej lub czasowej zmiany świadczenia miejsca pracy (praca w biurach sprzedaży w kurortach nadmorskich) – warunek niezbędny,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie deweloperskiej,

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w ww. obszarze,

  • Wykształcenie średnie/wyższe,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie,

  • Silna orientacja na cele,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Obsługa CRM,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE.

To oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów,

  • Umowa B2B,

  • Jasny system wynagrodzeń,

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych.

W związku z realizacją prestiżowych projektów, poszukujemy osoby na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku polskim wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.