Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży nieruchomości

Metrohouse WarszawaO firmie

5 00025 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

O Metrohouse:

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości Metrohouse i pośrednictwa kredytowego Gold Finance. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur oraz 1300 agentów i ekspertów kredytowych. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości i finansów. Posiadamy dużą bazę ofert i klientów.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Nawiązywanie kontaktu z klientami, budowa bazy danych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, marketing ofert
  • Współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami po sfinalizowanych transakcjach

Oczekujemy:

  • budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • otwartości na rozwój i naukę nowego zawodu
  • wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej organizacji pracy
  • ambicji i samodzielności
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności
  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

Zapewniamy:

  • atrakcyjny system prowizyjny ze stałym wsparciem finansowym na początek współpracy
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon
  • nowoczesny system szkoleń i wdrożenia
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • system CRM z największą bazą klientów w Polsce
  • przyjazną atmosferę pracy

Jeśli masz pozytywne nastawienie, wierzysz w sukces i lubisz pracę z ludźmi zostań jednym z nas!

Ogłoszenie archiwalne