Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości

Home4.pl NieruchomościO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie zajmowała się: sprzedażą, wynajmem oraz pozyskiwaniem nieruchomości. Pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i w dużym stopniu on-line.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży/ obsłudze klienta,

  • umiejętności interpersonalnych, utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

  • umiejętności prowadzenia samochodu (prawo jazdy kat. B),

  • obsługi programów MS Office,

  • zaangażowania w pracy,

  • determinacji do realizacji celów.

To oferujemy

  • praca w prestiżowej branży nieruchomości,

  • praca w małym, elitarnym Zespole,

  • elastyczny model pracy – w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – najszybciej wypłacana prowizja na rynku,

  • dostęp do szerokiej bazy ofert – Home4.pl

  • wsparcie działu marketingu w aktywnej pracy nad ofertą,

  • przyjazna atmosfera,

  • możliwości rozwoju.

Home4.pl Nieruchomości

Nieruchomości są naszą pasją, jeżeli twoją także, a nie masz doświadczenia w tej branży – nauczymy Cię tego prestiżowego zawodu

Nasi Agenci wykorzystują profesjonalne narzędzia do pracy zdalnej co powoduje, że pomimo ograniczeń związanych z epidemią, sprzedajemy oraz wynajmujemy nieruchomości realizując liczne transakcje. Zapewniamy naszym Agentom pełne wsparcie w ramach obsługi prawnej i finansowej poprzez komfortowe środowisko pracy. Nieruchomości są naszą pasją, dlatego pomagamy realizować naszym klientom marzenia o własnych „4 kątach”.

Przewiń do profilu firmy