Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży

  • Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Święcice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OFERTA PRACY
    Volkswagen Samochody Użytkowe

    Volkswagen Samochody Użytkowe od lat należy do grona producentów najwyższej jakości samochodów na świecie. Wytrzymałość, jakość, wielozadaniowość, a także dostępność bardzo wielu wersji i wariantów to cechy charakterystyczne marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

    W związku z dynamicznym rozwojem działalności Benepol Sp. z o.o. autoryzowany dealer marki Volkswagen Samochody Użytkowe poszukuje osoby na stanowisko:

    DORADCA DS. SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Święcice

    Opis stanowiska

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych),
    • sprzedaż samochodów oraz produktów finansowych (leasing, kredyt, wynajem),
    • doradztwo w zakresie dostępnych modeli oraz zabudów specjalistycznych,
    • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta,
    • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji,
    • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych
      i nowych klientów,
    • reprezentowanie firmy na targach branżowych oraz eventach.

    Wymagania

    • doświadczenie w sprzedaży aktywnej/akwizycji
    • doświadczenie w telemarketingu – mile widziane,
    • umiejętność organizowania sobie pracy,
    • energia i pozytywne nastawienie,
    • zainteresowanie branżą motoryzacyjną,
    • wytrwałość,
    • doświadczenie w motoryzacji – mile widziane,
    • zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
    • samodzielność,
    • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
    • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu
    • kontaktów z klientami oraz członkami zespołu,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • czynne prawo jazdy kat. C – mile widziane,
    • wykształcenie minimum średnie.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole,
    • indywidualny plan wdrożenia na stanowisko sprzedawcy,
    • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom wewnętrznym oraz organizowanym przez centralę Volkswagen Samochody Użytkowe,
    • możliwość uzyskania certyfikatu sprzedawcy dedykowanego marce Volkswagen Samochody Użytkowe,
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
      w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjny system wynagradzania,
    • benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.

    Miejsce pracy: Święcice

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    w tytule wpisując Rekrutacja Benepol - Święcice

    Prosimy o zamieszczenie w liście klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.