Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Sprzedaży Pomp Ciepła

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa zlecenie
6 000–40 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
6 000–50 000
  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dobór oraz sprzedaż oferowanych przez firmę produktów pompy Ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe, fotowoltaika.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Budowanie relacji z klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży.
  • Nie brak Ci umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych oraz finalizowania umów.
  • Jesteś efektywny w samodzielnym pozyskiwaniu klientów.
  • Opanowałeś techniki sprzedaży i umiesz je wykorzystać w codziennej pracy.
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B..
  • Masz wysoką motywację do działania oraz nastawienie na sukces.
  • Znasz branżę OZE - dodatkowy atut!

To oferujemy

  • Będziesz sprzedawać innowacyjne technologicznie produkty OZE. To praca w przestrzeni pełnej możliwości!
  • Z czasem otrzymasz skuteczne wsparcie Twojej sprzedaży dzięki leadom pozyskiwanym przez UNIMA ENERGIA.
  • Unima Care zapewni profesjonalną opieka twoim klientom.
  • Systematyczne szkolenia sprzedażowe, coachingowe i techniczno-produktowe.
  • Wsparcie naszej kadry i świetną atmosferę.
  • Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzenia, dzięki któremu uzyskasz doskonałe wyniki finansowe
  • Uczciwość i terminowość wypłat.
  • Ogromne możliwości rozwoju!
  • Tworzysz wartościowe relacje – oferujesz Klientom innowacyjne produkty i optymalne rozwiązania OZE, które przynoszą im realne zyski.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce ukierunkowanej na sukces. Przekażemy Ci nasze „know how”. Doskonale wiemy, jak odnieść sukces!
  • Stabilne zatrudnienie (umowa partnerska).

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Nasza filozofia

Rozumiesz świat sprzedaży i świetnie się w nim odnajdujesz? Nie brak Ci talentu, jesteś ambitny i gotowy do działania? Lubisz samodzielność, nowe technologie i ciekawe wyzwania? Wydeptuj nowe ścieżki, rozwijaj się i osiągaj własne cele – zapewnimy Ci wsparcie, które Ci to umożliwi! Dołącz do zespołu Unima Energia i pracuj jako Doradca Energetyczny ds. OZE.

Twórz z nami branżę przyszłości i wprowadzaj innowacyjne systemy! Energia elektryczna jest kluczowa! to przestrzeń, w której odnajdziesz mnóstwo możliwości!

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, pracować w zgranym zespole, zmieniać świat na lepsze i masz pozytywne nastawienie ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

UNIMA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Unima Energia to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE.

Nasza działalność koncentruje się na projektowaniu, sprzedaży i montażu Pomp Ciepła, instalacji fotowoltaicznych w tym farm fotowoltaicznych, magazynów energii oraz szeroko rozumianej elektromobilności, dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Przeglądasz oferty pracy lub zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego zajęcia – może to właśnie Ciebie szukamy – a Ty szukasz nas. Warto postawić na branżę przyszłości i pozytywną energię!

Doradca ds. Sprzedaży Pomp Ciepła, opolskie