Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w sześciu głównych obszarach zarządzania i IT: zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT, zarządzaniu ciągłością działania oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

    Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, ale będzie ono mile widziane.

    Poszukujemy komunikatywnych i zaangażowanych osób (również studentów),
    które zasilą nasz zespół sprzedażowy jako:
    Departament Sprzedaży
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr Ref.: PBSG/DS/2015/05

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczny i osobisty kontakt z klientami biznesowymi na podległym obszarze działania
    • Nawiązywanie relacji, organizacja i prowadzenie spotkań handlowych
    • Prezentacja oferty usług i narzędzi IT (telefoniczna, mailowa, spotkania)
    • Raportowanie działań w CRM

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy
    • Kreatywności oraz komunikatywności
    • Nastawienia na realizację zamierzonych celów
    • Wysoki poziomu kultury osobistej

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bardzo dobre premie wynikowe)
    • Bezpłatne szkolenia produktowe i handlowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w sprzedaży w branży IT
    • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny z dopiskiem numeru
    referencyjnego prosimy przesyłać za pośrednictwem opcji:

    W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez PBSG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy Szyperskiej 14 dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz. 883). Jestem świadomy/a dobrowolności podania moich danych oraz oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o prawie wglądu do moich danych oraz ich poprawiania."

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.