Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Dealer BMW Sikora

Dealer BMW SikoraO firmie

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży samochodów;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz identyfikowanie potencjału sprzedażowego;

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów);

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;

  • Ciągłe podnoszenie zadowolenia obsługiwanych Klientów;

  • Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych oraz kontaktów z Klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży wymagającej aktywnego pozyskiwania Klienta (preferowane doświadczenie w markach Premium);

  • Prawo jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy;

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;

  • Doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności zarządzania wizerunkiem;

  • Umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, ukierunkowanego na osiąganie celów sprzedażowych;

  • Dyspozycyjność do pracy w ok. 2 soboty w miesiącu.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Praca w nowoczesnym, profesjonalnym warsztacie;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania;

  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia prowadzone przez BMW;

  • Możliwość otrzymania leasingu pracowniczego;

  • Wyjazdy integracyjne, eventy pracownicze.

Dealer BMW Sikora

Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.