Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży samochodów Jeep/Alfa Romeo

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp.z o.o.O firmie

  • Potokowa 15, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus Sp.z o.o.

Potokowa 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Samodzielna realizacja procesu sprzedaży (analizy potrzeb Klienta, kalkulacje, ofertowanie i negocjacje)

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki przez udział w eventach branżowych (targi, ekspozycje, itp.)

  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie monitorowania rynku i wzmacniania pozycji marki

  • Realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych

  • Praca z bazą Klientów, obsługa wg obowiązujących standardów i procedur

  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów (mile widziane)

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesu sprzedaży (klient indywidualny i/lub MSP)

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy, planowania i ustalania priorytetów

  • Determinacja w działaniu i nastawienie na osiągniecie celu

  • Zdolności interpersonalne połączone z charyzmą i kreatywnością

  • Inicjatywa własna i punktualność

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia produktowe

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

CM Auto PLUS aktywnie działa na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym już ponad 30 lat.

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji, cieszącą się renomą i zaufaniem klientów w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy