Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów

Auto-Gazda GroupO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów zgodnie z polityką i planami firmy

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

  • sprzedaż samochodów nowych

  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność w zakresie komunikacji oraz budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami

  • umiejętność przygotowywania ofert, prowadzenia prezentacji oraz negocjacji handlowych

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych i używanych

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne

  • specjalistyczne szkolenia u importerów

  • stałą stabilną pracę

  • motywacyjny, konkurencyjny system wynagrodzeń

Auto-Gazda Group

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów – pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to 9 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroën, DS, Mazda i Škoda, a także Seat, CUPRA oraz Volkswagen na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy pasjonatów motoryzacji, którzy potrafią wyczuć potrzeby Klienta i znaleźć dla niego idealny samochód. Idealny kandydat na to stanowisko to osoba lubiąca sprzedaż i zorientowana na rezultaty. Rzetelna w obsłudze obecnych partnerów biznesowych, wytrwała w poszukiwaniu nowych. Umiejąca budować trwałe relacje z Klientami. A przed wszystkim jest to osoba, która lubi nowe wyzwania, ciągle podnosi poprzeczkę i dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu.