Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowy salon samochodów marki MINI w Bielsku-Białej poszukuje osoby na stanowisko:

    DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW MINI
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

     Kandydat(ka), którego szukamy to osoba:

    • optymistycznie nastawiona do życia, wnosząca pozytywną energie do kontaktów z Klientami
    • łatwo nawiązująca kontakty i budująca relacje
    • lubiąca sprzedaż i związane z nią wyzwania, waleczna i zorientowana na rezultaty
    • interesująca się nowymi trendami oraz produktami lifestylowymi

    Wymagania:

    • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
    • Doświadczenie w sprzedaży – min. 2 lata
    • Doświadczenie w sprzedaży samochodów mile widziane ale nie jest warunkiem niezbędnym
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja, komunikatywność, samodzielność i zorientowanie na wyniki

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż samochodów
    • Kreatywne pozyskiwanie klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów
    • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży
    • Realizowanie okresowych celów sprzedażowych

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dostęp do wiedzy, system szkoleń
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
    • Benefity pracownicze: karty sportowe, ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ ze stanowiskiem w temacie.