Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów MINI

BMW M-CARSO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Marka MINI należąca do grupy BMW oferuje samochody wyróżniające się ponadczasowym designem łączącym klasykę z nowoczesnością oraz unikalną frajdą z jazdy. Dołącz do zespołu pasjonatów MINI ! Kandydatka lub kandydat, którego szukamy to osoba ceniąca dobry styl i ponadczasowy design, otwarta na zmiany, pełna pozytywnej energii, potrafiąca zarażać innych swoim optymizmem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych lub lifestylowych lub w sprzedaży samochodów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę dla kultowej marki oferującej niepowtarzalne produkty

  • Pracę w młodym, dynamicznym, koleżeńskim zespole pasjonatów marki MINI

  • Otoczenie zorganizowane według najwyższych standardów MINI

  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • wynagrodzenie premiowe