Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Dealer BMW SikoraO firmie

Dealer BMW Sikora

Warszawska 56

Bielsko-Biała

Poszukujemy do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż samochodów marki BMW,
  • obsługa klientów w salonie firmowym,
  • prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji sprzedażowej,
  • podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
  • nawiązywanie kontaktów i dbanie o pozytywne relacje biznesowe z klientami,
  • cykliczne raportowanie wyników sprzedaży,
  • realizowanie okresowych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży samochodów w autoryzowanym salonie,
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • pasja motoryzacyjna,
  • entuzjazm w pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i zorientowanie na realizacje celów sprzedażowych,
  • ogólna wiedza z zakresu leasingów i kredytów,
  • znajomość technik negocjacyjnych.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • system wynagrodzeń oparty o realizowane cele,
  • dostęp do informacji o najnowszych technologiach w BMW,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń w BMW,
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego
za pomocą przycisku APLIKUJ ze stanowiskiem w temacie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy