Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

LEXUS KATOWICE Spółka z o.o.O firmie

LEXUS KATOWICE Spółka z o.o.

aleja Roździeńskiego 208a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami korporacyjnymi (w tym badanie potrzeb, opracowywanie ofert, negocjacje handlowe)

  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Dobór odpowiednich rozwiązań finansowych dostosowanych do potrzeb klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (najlepiej w branży motoryzacyjnej) – WARUNEK KONIECZNY

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego i produktów finansowych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji handlowych

  • Zorientowanie na cel i zaangażowanie w realizację zadań

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji komunikacyjnych

  • Ważne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedażowych

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy

  • Przyjazną atmosferę pracy

Od ponad 10 lat z pasją i sukcesami reprezentujemy markę Lexus na śląskim rynku. Jako jedyny autoryzowany salon tej marki w naszym regionie udowadniamy, że jakość w japońskiej marce to nie tylko samochody, ale i wysokie standardy obsługi oraz wyjątkowe zaangażowanie pracowników na każdym etapie obsługi klienta. Lexus Katowice to zachwycające samochody, ale przede wszystkim zgrany zespół, który na co dzień tworzy wyjątkową atmosferę i miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy