Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Lexus Łódź Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa sprzedaż samochodów marki Lexus

  • Realizacja powierzonych celów ilościowych i jakościowych

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Budowanie dobrych, długoterminowych relacji z klientami

  • Rzetelne prowadzenie CRM’u,

  • Realizowanie planu sprzedaży oraz okresowe raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie przynajmniej 2-letnie w sprzedaży samochodów

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Wysokie zorientowanie na realizację powierzonych celów

  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

  • Doskonała organizacja pracy

  • Orientacja na klienta i poszukiwania rozwiązań

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o wysokich standardach pracy,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Cykl szkoleń w ramach Akademii Toyoty i Lexusa.

O nas

"LEXUS ŁÓDŹ” SP. Z O.O.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Lexus. W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Spółek Dealerskich Sabaj poszukujemy pracownika na stanowisko: