Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych Opel

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż samochodów nowych Opel
    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki
    • Bardzo dobra wiedza o produkcie oraz znajomość zasad jego prezentacji
    • Kompleksowa obsługa klienta od analizy potrzeb, poprzez ofertę do finalizacji transakcji
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami w oparciu o zaufanie i szacunek

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie min. Średnie
    • Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych (mile widziane)
    • Przynajmniej 1-2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • Pasji do motoryzacji i otwartości na poznawanie nowych technologii
    • Kreatywnego podejścia w pozyskiwaniu nowych kontaktów
    • Umiejętności samodzielnego przeprowadzenia procesu sprzedaży zorientowanego na potrzeby klienta
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w firmie o bogatej historii związanej z marką OPEL
    • Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia produktowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.