Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Dealer BMW Olszowiec

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Dealer BMW OlszowiecO firmie

  • Ostrowska 330, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 11 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa Klientów w salonie

  • Zarządzanie bazą Klientów oraz realizacja standardów sprzedaży

  • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Podejmowanie aktywnych starań w celu sprawnego przeprowadzenia procesu sprzedaży

  • Raportowanie w systemie CRM realizowanych aktywności handlowych

Nasze wymagania

  • Prawa jazdy kat. B oraz wysokiej kultury jazdy

  • Doświadczenia w sprzedaży samochodów

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną

  • Umiejętności negocjacyjnych

  • Znajomości technik sprzedażowych

  • Doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności zarządzania wizerunkiem oraz nienagannej prezencji

  • Skutecznej organizacji pracy, planowania zadań oraz ustalania priorytetów

  • Dyspozycyjności do pracy również w soboty

  • Realizacji założonych celów sprzedażowych

To oferujemy

  • Umowa współpracy B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, ipad)

  • Rozbudowaną ścieżkę szkoleniową i certyfikacyjną realizowaną przez BMW Polska

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

BMW Olszowiec, dealer z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, posiadający w portfolio produkty BMW, BMW M, BMW i, BMW Luxury, w związku z otwarciem nowego salonu poszukuje Doradcy ds. Sprzedaży Samochodów Nowych.

Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań oraz cechuje Cię wewnętrzna motywacja do osiągania wspólnie wyznaczanych celów, złóż aplikację i zacznij czerpać radość z pracy oraz Radość z jazdy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje