Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych/używanych

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dealer BMW Sikora

    Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli Jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

    Miejsce pracy: Opole
    Zakres obowiązków:
    • Sprzedaż samochodów marki BMW,
    • Podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
    • Kreatywne pozyskiwanie klientów,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i podpisywanie umów,
    • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży,
    • Realizowanie okresowych celów sprzedażowych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe w kierunku handlowym),
    • Kilkuletnie doświadczenie w branży handlowej,
    • Wiedza techniczno-eksploatacyjna o samochodach,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja,
    • Komunikatywność,
    • Samodzielność i zorientowanie na wyniki.
    Oferujemy:
    • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.