Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Toyota OkęcieO firmie

Toyota Okęcie

Aleja Krakowska 204

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradzanie klientom w zakupie samochodów nowych z oferty dilera (telefonicznie i osobiście)

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

  • udzielanie wstępnych informacji o możliwościach finansowania zakupu samochodu

  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji

  • wydawanie samochodu klientowi po sprzedaży

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności organizacyjne

  • prawo jazdy kat. B – czynne

  • dokładność, uczciwość, sumienność, samodzielność, dynamika w działaniu

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami

  • wyjątkowe umiejętności budowania pozytywnych relacji

  • bardzo wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • motywacyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności

  • szkolenia

  • możliwość zakupu nowego samochodu na atrakcyjnych warunkach

  • pakiet medyczny