Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

Euroservice, Autoryzowany Dealer VolvoO firmie

Euroservice, Autoryzowany Dealer Volvo

Aleje Jerozolimskie 239

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Skuteczna sprzedaż detaliczna

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

  • Obsługa klientów zgodna ze standardami marki Volvo

  • Prowadzenie dokumentacji handlowej i systemu CRM zgodnie ze standardami marki

  • Przeprowadzanie jazd próbnych z klientami

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją wyniku

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

Euroservice – Autoryzowany dealer Volvo funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad pięciu dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239 w Warszawie

Przewiń do profilu firmy