Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży samochodów

MIR-WIT Sp. z o.o.O firmie

MIR-WIT Sp. z o.o.

Aleja Obrońców Tobruku 11

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowych samochodów oraz powiązanych usług finansowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymanie długotrwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Motywacja do działania i nastawienie na realizację celów

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, komunikatywność

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub branżach pokrewnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wdrożeniowe

Firma MIR-WIT Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki TOYOTA poszukuje do pracy w Salonie

Przewiń do profilu firmy