Logo Pracuj.pl

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

Auto Podlasie Sp. z o.o. Oddział TOYOTA ŁÓDŹ w Łodzi

  • Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Brzezińska 24A

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż samochodów używanych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi

  • Doradztwo przy wyborze odpowiedniego pojazdu dla klienta

  • Dostarczanie potrzebnych informacji na temat finansowania, ubezpieczenia itp.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży

  • Aktualizacja bazy danych klientów i samochodów dostępnych w sprzedaży

  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klienta

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy

  • Publikacja i monitorowanie ogłoszeń w Internecie

Nasze wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zorientowanie na wynik

  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność;

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego w Polsce będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Program szkoleń Toyoty, poparty certyfikatami Toyoty Central Europe

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Autoryzowany Dealer Toyota Łódź w związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy