Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku lokalnego pod względem potencjału sprzedaży samochodów używanych

  • Budowanie bazy danych klientów i potencjalnych Klientów oraz ich aktualizacja

  • Planowanie i realizacja działań mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów zgodnie z wytycznymi Przełożonego/Pracodawcy

  • Analiza potrzeb Klientów

  • Prezentacja Klientom produktu

  • Zamknięcie procesu sprzedaży

  • Przedstawienie Klientowi kontraktu

  • Obsługa reklamacji zgłaszanych przez Klientów

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem po zakończeniu sprzedaży w celu stworzenia bazy dla powtórnego zakupu

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników

  • Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

To oferujemy

  • Czterodniowy tydzień pracy

  • Jasno określona ścieżka kariery, rozwój pionowy

  • Program mentoringowy – od 1 dnia na okres pierwszych 6 miesięcy pracy lub dłużej

  • Świętowanie wspólnych sukcesów w formie wyjazdów i wydarzeń

  • Kupowanie pojazdów na preferencyjnych warunkach, niedostępnych na rynku

  • Multisport, opieka medyczna, system benefit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Szukamy kandydatów bez doświadczenia.

Bravoauto - część firmy Inchcape Polska, która jest obecna na polskim rynku od 2004 roku.

Inchcape Polska zajmuje się sprzedażą samochodów i motocykli marki BMW oraz samochodów MINI. Oprócz oferty sprzedażowej, Inchcape Polska oferuje również cały wachlarz usług związanych z serwisem samochodów BMW i MINI, a także Jaguar i Land Rover.

Inchcape Polska należy do Inchcape, największej światowej grupy rynku motoryzacyjnego. Prowadzi sprzedaż samochodów i motocykli w ponad 40 krajach i na 6 kontynentach.

Dzięki temu, że Bravoauto należy do tak doświadczonej, profesjonalnej i silnej Grupy, może świadczyć usługi najwyższej jakości, zapewniając bezpieczny i przyjazny proces zakupu lub sprzedaży samochodu.

Bravoauto posiada trzy punkty: w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu, a wkrótce otwarte zostaną kolejne lokalizacje.

Przewiń do profilu firmy