Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży

ARTUR ZAJKOWSKI LIKONO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę, w tym m.in. sprzętu fotowoltaicznego

  • budowanie bazy klientów CRM

  • budowanie relacji inwestorskich z klientem

  • dbanie o wizerunek pracodawcy

  • budowanie oraz przestrzeganie kultury organizacyjnej

  • kontrola umowy z klientem pod względem merytorycznym oraz terminowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz analizy

  • mobilność

  • preferowana proaktywność

  • znajomość pakietu Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca na samodzielnym stanowisku

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

  • nienormowany czas pracy

  • szkolenia oraz możliwość awansu

  • narzędzia oraz materiały reklamowe

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ARTUR ZAJKOWSKI LIKON

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku, oferujących kompleksową obsługę - w ramach integracji wielu dziedzin i technologii składających się na inteligentne systemy automatyki i bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie przy projektowanie i wdrażaniu systemów bezpieczeństwa i inteligentnych systemów zarządzania budynkiem BMS- building management w systemie KNX, oraz uczestnictwo w wielu projektach, tak różnych jak potrzeby naszych klientów, czynią z nas najlepszych partnerów do realizacji przedsięwzięć, będących nawet największymi wyzwaniami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, idąc z duchem przyszłości oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu fotowoltaiki oraz odnawialnych źródeł energii.

Przewiń do profilu firmy