Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży

LARSSON NOBEL sp. z o.o.O firmie

5 00030 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie klientów – indywidualnych i firmowych

  • Doradztwo w zakresie planowania, finansowania, montażu i procesowania dokumentacji instalacji fotowoltaicznych

  • Współpraca z innymi działami, w tym działem technicznym, odpowiedzialnym za montaż oferowanych instalacji

  • Raportowanie i stały kontakt ze swoim Menadżerem

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację celów

  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży OZE. (dla osób bez doświadczenia oferujemy szeroki zakres szkoleń)

  • Silna orientacja na realizację celów

  • Kultura osobista i dbanie o dobre relacje z Klientami

  • Posiadanie prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Możliwość zarobienia powyżej 10.000 miesięcznie

  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki prowizyjne – BEZ LIMITU MAKSYMALNEGO WYNAGRODZENIA

  • Pracę z nowoczesnym, informatycznym systemem sprzedażowym, gwarantującym zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych – KONIEC Z WYSYŁANIEM OFERT PRZYGOTOWYWANYCH W OPARCIU O NARZĘDZIA BIUROWE

  • Możliwość oferowania produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach – POKAŻEMY CI NASZ CENNIK- PRZEKONAJ SIĘ, JAK JEST ATRAKCYJNY

  • Szybki termin montażu – JUŻ W 10 DNI OD DNIA PODPISANIA PRZEZ KLIENTA UMOWY

  • Dostęp do szkoleń i wsparcia technicznego naszych doradców technicznych – ZAPEWNIAMY PEŁNE WDROŻENIE W STRUKTURY FIRMY. NIE POZOSTAWIMY CIĘ SAMEGO!

  • Wsparcie marketingowe i promocyjne – DODATKOWO MOŻLIWOŚĆ PRACY Z BAZĄ JUŻ ZAINTERESOWANYCH KLIENTÓW

  • Atrakcyjny system poleceń i leadów – WIERZYMY, ŻE ZADOWOLONY KLIENT OPRÓCZ SATYSFAKCJI Z DOBRZE WYKONANEJ PRACY TO RÓWNIEŻ ŹRÓDŁO KOLEJNYCH KONTAKTÓW

  • Elastyczny czas pracy – TY DECYDUJESZ O SWOIM KALENDARZU

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

LARSSON NOBEL sp. z o.o.

Larsson Nobel Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży fotowoltaicznej w Polsce. Nasz zespół tworzą starannie wybrani na rynku specjaliści, którzy współpracują z Klientem stale – począwszy od wyboru oczekiwanego rozwiązania po jego montaż oraz późniejsze wsparcie serwisowe.

Przewiń do profilu firmy