Doradca ds. Sprzedaży - Systemy monitoringu i lokalizacji GPS

Ochrona Juwentus

Jana Henryka Dąbrowskiego 259

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami Biznesowymi.

  • aktywny udział w sprzedaży i rozwoju naszej firmy

  • budowanie i podtrzymywanie relacji partnerskich z obecnymi Klientami firmy

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i zarządzanie kontaktami handlowymi,

  • przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B (znajomość systemów monitoringu pojazdów i aplikacji CFM będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji

  • doświadczenie w samodzielnym aktywnym poszukiwaniu klientów

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • łatwość planowania zadań, szybkiego uczenia się i współpracy w zespole

  • sumienności i dbałości o szczegóły

  • nastawienie na osiąganie wyników

To oferujemy

  • ciekawą pracę dającą możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

  • sprzedaż innowacyjnych produktów do zarządzania pojazdami

  • nowoczesne środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy adekwatny do umiejętności oraz osiąganych wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód lub dodatek na paliwo, laptop, telefon, Internet)

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze pozyskiwania kontaktów biznesowych

  • pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

Ochrona Juwentus – wiodący lider z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z rozwojem działu monitoringu mobilnego pojazdów i zarządzania flotą z ponad 15 letnim doświadczeniem, poszukuje kandydatów.

Przewiń do profilu firmy