Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży Telefonicznej

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów

  • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców

  • aktualizacja grafików spotkań

  • planowanie trasy przejazdu handlowców

  • współpraca z innymi Działami firmy

Nasze wymagania

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent

  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska

  • nie lubisz nudy #tempo

  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon

  • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż

  • potrafisz interesująco przedstawić produkt

  • posiadasz dobrą dykcję

  • cechuje Cię komunikatywność

  • sprawnie posługujesz się komputerem

  • nie boisz się wyzwań

  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

To oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat

  • bardzo atrakcyjny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie

  • praca u lidera rynku branży OZE

  • przyjazna atmosfera

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • możliwość rozwoju i awansu

  • opieka medyczna oraz Multisport

  • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze

  • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • komputer służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy