Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • Mława, Płock, Przasnysz, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. nowoczesna firma doradztwa finansowego działająca dla międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, poszukuje osób do współpracy na terenie całej Polski na stanowiska:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Nr ref.: CD/06/2016
    Zakres obowiązków:

    • Uczestnictwo w sprzedaży produktów ubezpieczeniowo-finansowych oferowanych przez Partnerów współpracujących ze Spółką
    • Posprzedażowa obsługa klientów
    • Realizacja planów sprzedaży
    Wymagania:

    • Umiejętność nawiązywania kontaktów z obecnymi i potencjalnymi klientami
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność
    Oferujemy:

    • Profesjonalne szkolenia dla Doradców skorelowane z poziomem wiedzy ubezpieczeniowej
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (część stałą oraz część zmienną)
    • Szeroką paletę produktów ubezpieczeniowo-finansowych
    • Możliwość zawierania umów z klientami indywidualnymi oraz małymi i średnimi firmami
    • Wsparcie finansowe i szkoleniowe w okresie wdrożenia
    • Dodatkowe systemy motywacyjne
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. Vienna Insurance Group zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.