Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 24.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. nowoczesna firma doradztwa finansowego działająca dla międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group, poszukuje osób do współpracy na terenie całej Polski na stanowiska:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Uczestnictwo w sprzedaży produktów ubezpieczeniowo-finansowych oferowanych przez Partnerów współpracujących ze Spółką
    • Posprzedażowa obsługa klientów
    • Realizacja planów sprzedaży
    Wymagania:

    • Umiejętność nawiązywania kontaktów z obecnymi i potencjalnymi klientami
    • Minimum średnie wykształcenie
    • Otwartość na ciągłe poszerzanie wiedzy w zakresie ubezpieczeń i rynków finansowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność
    • Niekaralność
    Oferujemy:

    • Profesjonalne szkolenia dla Doradców skorelowane z poziomem wiedzy ubezpieczeniowej
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy (część stałą oraz część zmienną)
    • Szeroką paletę produktów ubezpieczeniowo-finansowych
    • Możliwość zawierania umów z klientami indywidualnymi oraz małymi i średnimi firmami
    • Wsparcie finansowe i szkoleniowe w okresie wdrożenia
    • Dodatkowe systemy motywacyjne
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się na dole ogłoszenia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.  wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.