Logo Pracuj.pl

Doradca ds. sprzedaży w Sieci Partnerskiej

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Częstochowa, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bielsko-Biała, Zawiercie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów,
  • Możliwość sprzedaży dla klienta indywidualnego i biznesowego,
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika, pompy ciepła, carporty, ładowarki EV, magazyny energii),
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i praca na poleceniach,
  • Ty sprzedajesz – reszta jest po naszej stronie.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (D2D, B2B, B2C),
  • Gotowość do pracy w terenie,
  • Umiejętność samodzielnego działania i nastawienie na rozwój,
  • Pełne zaangażowanie w sprzedaż produktów Edison Energia.

To oferujemy

  • Sprzedając min. 1 umowę w miesiącu otrzymasz: podstawę, bardzo wysokie prowizje, dodatek do samochodu, dodatek do paliwa,
  • Najwyższe i najszybciej wypłacane prowizje na rynku,
  • Program wdrożeniowy opracowany przez ekspertów z branży,
  • Jasna ścieżka rozwoju, dzięki której będziesz mógł zbudować własny zespół sprzedażowy i skalować biznes,
  • Dostęp do autorskiej aplikacji sprzedażowej,
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Możliwość budowania własnych struktur sprzedażowych i skalowania biznesu,
  • Po pierwszym miesiącu pracy: możliwość skorzystania z karty MultiSport oraz przystąpienia do programu Multilife,
  • Możliwość wynajęcia samochodu na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Doradca ds. sprzedaży w Sieci Partnerskiej, Częstochowa