Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie połączeń wychodzących do potencjalnych oraz obecnych Klientów, w celu m.in. rozszerzenia współpracy,

  • przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji sprzedażowej do Klienta,

  • rozmowa z Klientem i ustalanie powodu rozwiązania współpracy oraz próby jej wznowienia.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. półroczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,

  • znasz techniki sprzedaży i negocjacji,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook),

  • cechuje cię samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

  • łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania to Twoje mocne strony,

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych,

  • chill roomy i dobrą kawę,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • atrakcyjny system premiowy